Keserű minden – Orvos válaszol – fogászat, szájápolás

Orvos válaszol

fogászat, szájápolás
Dr. Horváth Zsombor
Keserű minden

Jónapot kivánok egy ojan problémám van , hogy az inbe nagyon erős fájdalom lüktetés,a fok nem lukas az inbe került valami baktérium amire dalacin tablettát kaptam be is szedtem evvel egy idöbe a torok fájás a nyirok mirigyek is be gyulldtak a nyaknál és mindent keserűnek érzek pár nap mulva el mentem a gégészetre azt mondták a baktérium le huzodott a nyirok mirigyekre kaptam egy ijen szopogatós gyógszert aminek a neve NYSTATIN ennek ellenére még érzem a fájdalmat és a keserű izt a számba szeretném meg tudni hogy mitől érzem még? mindig a keserű izt a számba de még 10 szem van hátra ebből a szopogatós tablettából Előre is köszönöm válaszát.K.Józsefné

2010-10-31 10:01:31

Ez már valószínűleg gégészeti kérdés lesz: garatgyulladása van, a tabletták ellenére. Ha pár napon belül nincs javulás, keresse fel kezelőorvosát!