Orvos válaszol

Potenciazavar
Dr. Török Alexander
kérdés

Tisztelet Doktor úr!

Elég összetett problémával fordulok Önhöz.Kb fél éve striák jelentek meg a b?römön.Vékonyak és rózsaszínüek és fehérek is.Azóta is mindig több van.Rá néhány hónapra merevedési gondjaim is lettek.Nem vagyok kövér és nem is doppingolok.Egyszer? tornát végzek és úszom.Barátn?m autoimmun beteg és sok gyógyszert szed hormon tartalmú ha jól tudom Medrolt is.? ett?l meghízott és szintén striái keletkeztek néhány éve.Lehet ezek között összefüggés?A merevedési gondok, a stria, valamint a barátn?m betegsége és gyógyszerei között?Lehetséges, hogy szexuális úton elkapatam valamit?Esetleg a gyógyszerek mellékhatásai ezen tünetek amik esetleg az én szervezetembe is bekerülnek?Ötletem sincs mi lehet.Féltem nagyon ?t is hogy ha ilyen mérgeket szed be mi lesz évek múlva.
Remélem nem zavarodik túl bele a levelembe.
Köszönöm válaszát
egy aggódó 20éves

2007-02-18 13:44:00

Kedves Érdeklõdõ. Kizárt dolog,hogy elkapott valamit,vagy a barátnõje gyógyszereinek a mellékhatása lenne.