Orvos válaszol

Természetgyógyász, gyermekgyógyász
Dr. Hilf Klára
sz?rösödés

Tisztelt Doktorn?!
Az lenne a kérdésem, hogy én tavaly nyáron szedtem egy cyprobay nev? gyógyszert ami fényérzékeny!
A gyógyszer szedése óta folyamatosan jelennek meg sz?rök rajtam például a hasamon és mellem között, ami engem nagyon zavar, és nem tudom pontsoan mi az oka és mit tehetnék hogy elt?ntessem vagy legalább a további sz?rök megjelenését megállítsam!
Segítségét ell?re is köszönöm! Melinda

2006-10-04 21:53:18

Kedves Melinda!
Az elmondottak alapján javaslom a biorezonanciás vizsgálatot (teljeskörû állapotfelmérést, mely hozzásegít az ok feltárásához. Lehetõség van a biorezonanciás kezelésre is, melynek kapcsán a szervezet egyensúlyának visszaállítására, harmonizálására van lehetõség. További érdeklõdését és vizsgálatra, kezelésre bejelentkezését 06-1/352-0675 telefoszámon várjuk.
Üdvözlettel: Dr.Hilf Klára